Qsys Sverige AB

Qsys är ett IT-företag med kontor i hjärtat av Jönköping.

Halva gänget ingår i Qsupport-teamet som är specialister på molntjänster och arbetar med IT-support åt företag runt om i Sverige. Den andra halvan fokuserar på Qpick – vår egenutvecklade programvara för plocksystem på lager, integrerat med affärssystem.

Hör gärna av dig till oss så berättar vi mer!

Ring: 036 – 440 15 00
Mejla: info@qsys.se
Hälsa på: Herkulesvägen 2
553 03 Jönköping
OBS: ingång från Östra Strandgatan

Vill du kontakta en specifik medarbetare?
Scrolla ned så hittar du våra telefonnummer och mejladresser. 

Det är vi som är Qsys
Anders Grandt
AO Chef, Qsupport
Anders är ansvarig och drivande för Qsys tekniska verksamhetsområde Qsupport.
036-4401511
anders.grandt@qsys.se
Niklas Henningsson
Projektledare / Teknikkonsult
Niklas är en av våra duktiga teknikkonsulter och projektledare.
036-4401506
niklas.henningsson@qsys.se
Mathias Magnusson
Teknikkonsult
Mathias är en av våra duktiga teknikkonsulter.
036-4401507
mathias.magnusson@qsys.se
Göran Cedervall
Teknikkonsult
Göran är en av våra duktiga teknikkonsulter.
036-4401510
goran.cedervall@qsys.se
Gustav Wetter
Teknikkonsult
Gustav är en av våra duktiga teknikkonsulter.
036-4401508
gustav.wetter@qsys.se
Dani Babil
AO Chef, Qpick
Dani är ansvarig och drivande för Qsys verksamhetsområde Qpick.
036-4401512
dani.babil@qsys.se
Henrik Persson
Utvecklare
Henrik är en av våra duktiga utvecklare som arbetar med Qpick.
036-4401502
henrik.persson@qsys.se
Özlem Davidsson
Utvecklare
Özlem är en av våra duktiga utvecklare. Just nu är Özlem föräldraledig.
036-4401502
ozlem.davidsson@qsys.se
Boris Gasic
Verksamhetsutvecklare
Boris är en av grundarna av Qsys och verksamhetsutvecklare på Qpick.
036-4401503
boris.gasic@qsys.se
Mikael Andersson
VD
Mikael är en av grundarna av Qsys och VD.
036-4401505
mikael.andersson@qsys.se
Carina Fransson
Ekonomi/växel
Carina är trevliga rösten i växeln och sköter om administrativa delar på Qsys.
036-4401500
carina.fransson@qsys.se